مزون لباس عروس

مزون لباس عروس

[kkstarratings]

مزون لباس عروس : برای هر دختری زیباترین لباسی که در طول عمرش خواهد پوشید لباس عروسی است ، پس خرید لباس عروس برای عروس خانم ها اهمیت بسیار بالایی دارد .

اگر برای خرید لباس عروس قیمت میخواهید اقدام کنید توصیه میکنیم حتماً این خرید را بدون آقا داماد و با چند تن از دوستان و یا آشنایان خانم خود انجام دهید زیرا از آنجایی که قصد داریم لباس عروس ارزان قیمت داشته باشیم پس دیگر سراغ لباس عروس لاکچری نخواهیم رفت و قرار است بازار را زیرو رو کنید تا لباسی با قیمت مناسب و اندازه تنتان پیدا کنید ، پس مطمئاً آقا داماد حوصله این همه گردش در بازار را نخواهد داشت.

از طرفی نیز از قدیم گفته اند که داماد باید عروس خانم را در روز عروسی در لباس عروس ببینید .

مزون لباس عروس

بررسی مزون لباس عروس خوب

 

اگر علاقه بسیار زیادی به طرح های ژورنالی و یا عکس های موجود در اینترنت دارید و میخواهید که سفارش دوخت لباس عروس خود را به مزون لباس عروس بدهید باید به این نکته توجه کنید که در آینده این لباس به هیچ عنوان به درد شما نخواهد خورد و اصلاً این کار توصیه نمیشود مگر اینکه مطمئن شوید در آینده لباس عروس خود را میتوانید بفروشید تا هزینه ی آن جبران شود .

 

بیشتر مزون ها لباس عروس سفارشی شما را با کمی هزینه بیشتر میدوزند و پس از استفاده شما آن را به دیگران نیز اجاره میدهند به نظرم گزینه بسیار خوبی میتواند برای افرادی که فقط به دنبال خرید لباس عروس سفارشی خود هستند میباشد .

 

البته امروزه با بالا رفتن تعداد مزون لباس عروس تنوع لباس های عروس بسیار زیاده شده است و عروس خانم ها میتوانند با کمی جستجو در مزون لباس عروس نزدیک به لباس خود را پیداکنند و با درخواست کمی تغییرات از طرف مزون به لباس مورد علاقه خود دست پیداکنند .

 
مزون لباس عروس

نکات مهم در انتخاب لباس عروس

هنگام خرید لباس عروس در مزون لباس عروس چند نکته بسیار مهم وجود دارد که حتماً باید به آنها توجه کنید تا هم در لباس زیباتر و جذاب تر دیده شوید و هم در روز عروسی لباس اذیتتان نکند.

 

اندامتان درشت است ؟

اگر دست و بازوهایی لاغر دارید بیشتر طراحان توصیه کرده اند که مدل های آستین رکابی و یا آستین دار را به هیچ عنوان استفاده نکنید .

همچنین برای عروس خانم هایی که اندام درشتی دارند مدل های :

یقه هفت

یقه اشک

یقه قلب

توصیه و استفاده از لباس ها دکته شدیدا دوری کنید .

لباس های آستین کوتاه چاقی و یا لاغری اندام شما را زیاد به چشم نمی آورد و اگر قصد دارید از لباس عروس آستین دار استفاده کنید باید بدانید که اگر اندام های بسیار لاغر و یا چاق دارید حتماً بر روی آستین خود از تورهای نگین دار بسیار زیبا استفاده کنید تا نقایض بدن شما را زیاد نشان ندهد .

گردن کوتاه دارید ؟

اگر گردن کوتاهی دارید حتماً با هماهنگی مدیر مزون لباس عروس در خرید لباس عروس  از لباسی با یقه باز استفاده کنید زیرا استفاده از لباس عروس یقه بسته گردن شما را ناپدید میکند که اصلاً توصیه نمیشود .

همچنین شما عروس خانم هایی که گردن کوتاهی دارید حتماً از مدل موهای کوتاه استفاده کنید تا گردن شما بیشتر نمایان باشد .

مزون لباس عروس

نکات طلایی برای لباس عروس

 

پس از اینکه لباس عروس خود را انتخاب کردید و تحویل گرفتید حتماً یک روز قبل آن را به خشکشویی دهید تا اگر کثیف است حتماً آن را شستشو دهند و یا روی آن یک بخار بکشند .

اگر قد بلندی دارید از لباس های دنباله دار حتماً استفاده کنید ، عروس خانم هایی که قد کوتاهی دارند حتماً به این نکته توجه کنند که اصلاً از لباس هایی با دنباله استفاده نکنید زیرا در لباستان گم خواهید شد .

زمانی که برای پرو لباس عروس خود میروید حتماً کفش عروسیتان را نیز همراه داشته باشید و با کفش لباستان را پرو کنید تا همانند روز عروسی باشید و اگر مشکلی وجود داشت بتوانید در مدت زمانی که باقی مانده است آن را رفع کنید .

همچنین با کفش عروسیتان یکی دو روزی در خانه با آن راه بروید تا به آن عادت کنید و احساس عجیبی در روز عروسی نداشته باشید .

صحبت آخر برای انتخاب مزون لباس عروس

 

اگر از لباس دنباله دار استفاده میکنید پس از آنکه آن را به خشکشویی دادید و روی آن بخار زد حتماً در جایی بلند آن را آویزان کنید تا تمام چین و چروک های آن از بین برود و روز عروسی لباستان بدون چروک باشد .

و اما در آخر توجه داشته باشید که لباس عروس را شما بر تن میکنید و شما باید آن را بپسندید پس برای آن زمان خوبی در نظر بگیرید . سعی کنید یک یا دو ماه قبل از جشن عروسی به خرید و یا کرایه لباس عروستان اقدام کنید ، هنگام سفارش دوخت و یا خرید حتماً به ریز ترین نکات موجود نگاه کنید و لباس را از تمام زوایا بررسی کنید .

پس از نهایی کردن سایز لباس حتماً به تغذیه خود دقت کنید تا نه چاق شوید و نه لاغر زیر لباس فیت سایز تن شما تهیه شده است و با کمی تغییر در اندام شما همه چیز خراب خواهد شد .

هنگام مراجعه به مزون لباس عروس برای خرید لباس عروس ارزان قیمت و مناسب حتماً با خانم های خوش سلیقه و مورد اعتمادتان باشید تا به خوبی شما را در خرید لباس عروس راهنمایی کنند.

سعی کنید اصلاً جلوی آقا داماد لباس عروس را بر تن نکنید زیرا آقا داماد در روز عروسی با دیدن شما در آن لباس قرار است شگفت زده شود .

موسسه تشریفات عروسی و خدمات مجالس عروسی ناطقی با معرفی برترین مزون لباس ها تهران شما را جهت خرید و یا اجاره لباس عروس مناسب راهنمائی خواهد کرد.