کندی بار

کندی بار

[kkstarratings]

کندی بار میزی است که به آن میز یا بار تنقلات گفته می شود ،کندی بار معمولا بر روی میزی گرد یا مستطیل در مراسم مختلف اجرامی شود.

به علت تنقلات فراوان مورد استفاده در کندی بار اعم از انواع شکلات ها وبعضا دسر یا پاستیل ها به عنوان مورد اصلی تزئینات که روی میز ها بنا به سلیقه خدمات مجالس استفاده می شود، برای کودکان می تواند جذابیت دوچندان داشته باشد.

امروزه کندی بارها توسط خدمات مجالس با تم های مختلفی اجرا می شود که علاوه بر استفاده از مراسم تولد کودک می توان در جشن ها ومراسم عروسی نیز ازآن استفاده نمود.

کندی بار با تم های صورتی ، تم ویژه مراسم عروسی ، تم ولنتاین و بسیاری دیگر که توسط تیم تشریفاتی خوش ذوق تشریفات مجالس ارائه می شود .

خدمات مجالس مفتخر اجرای تم های مختلف کندی بار ،جهت مراسم تولد و یا مراسم عروسی، همواره سعی در برگزاری بهترین تشریفات عروسی رابرای مشتریان خود دارد .
کندی بار کودکان
میز کندی بار برای کودکان بسیار کاربردی هست و میتوان تمام وسایل مربوط به پذیرایی آنها را روی میز قرار داد و برای زیبا تر شدن میز از ظرف های کاپ کیکی استفاده کرد که انواع مختلفی دارد.

کندی بار

کندی بار عروسی

پایه دار و بدون پایه و پایه هایی برای کیک که روی آن میتوان کیک را قرار داد تا کیک از سطح میز بالا بیاید و جلوه خاصی به میز بدهد.

کاپ کیک ها را میتوان مناسب با تم تولد سفارش داد که بسیار جذاب و زیبا برای کودکان و مهمانان است و طرفداران بسیاری دراد و آنهارا داخل ظروف کاپ کیکی قرار داد.و از ظروف کاپ کیکی استوانه ای برای پاپ کورن یا اسمارتیز و یا پاستیل میتوان استفاده کرد البته هرکس طبق سلیقه خود میتوانند ظروف را دیزاین کنند.

اصولا میز کندی بار را میز سفید چوبی در نظر میگیرن و وسایل کاپ کیکی را روی آن قرار میدهند که میتوان از ارتفاع بلند و کوتاه آن استفاده کرد .

کندی بار این مدل دیزاین خیلی زیبا و پیشرفته تر ازتولد های قدیمی است و مکانی مشخص میشود و همه ی افرادبرای گرفتن عکس پشت آن میز قرار میگیرند و میتوان با نصب بنری مخصوص با تم تولد پشت جایگاه را دیزاین کرد .

قبلا تولد ها خیلی ساده برگزار میشد و بخاطر نداشتن فضای مشخص عکس ها بسیار پراکنده بود و رفت و آمد افراد در عکس ای که گرفته میشد مشخص بود و پس از چاپ عکس پشت زمینه خوبی نداشت.