آبشار شکلات

آبشار شکلات

آبشار شکلات یا همان فواره شکلات یکی از زیباترین و جذابترین قسمت های پذیرایی عروسی میباشد که طرفداران زیادی بین کودکان و نوجوانان دارد.

آبشار شکلات در کنار تنقلات و بیسکویت ها میتواند طعم لذیذی را به عروسی شما بدهد .

اگر در حال برنامه ریزی برای جشن عروسی خود هستید توصیه میکنیم حتماً این گزینه را در نظر بگیرید و با مدیریت موسسه تشریفات عروسی خود حتماً در میان بگذارید.

استفاده از ایده های جدید میتواند مراسم عروسی شما را متفاوت کند ، بعضی از این ایده ها مانند آبشار شکلات هزینه زیادی ندارند و با توجه به زیبایی و کارآرایی آن واقعا هزینه بسیار کمی دارد و توصیه میکنیم اگر میخواهید عروسی متفاوتی داشته باشید این گزینه را انتخاب کنید و قسمتی از سالن و یا باغ عروسی را به کودکان اختصاص دهید.

فواره شکلات

آبشار شکلات که به آن فواره شکلات (بدلیل شکل فواره ای مسیر های سرریز شکلات مایع) یا دستگاه ذوب شکلات نیز می گویند، در اصل نوعی دستگاه شکلات آب کن است که با استفاده از عملکرد جالبی که دارد همیشه زیبایی خاصی نیز در پی دارد.

در این دستگاه ابتدا تکه های بزرگ شکلات در آن ریخته میشود و سپس با حرارت دیدن و ذوب شدن از بالا به سمت پائین سر ریز خواهد شد و به خاطر شکل آن مانند یک آبشار ، شکلات ها به کف سینی ریخته میشوند.

آبشار شکلات

مزایای آبشار شکلات

این دستگاه امروزه نه تنها در مجالس عروسی بلکه در مراسم نامزدی و یا حتی هنگام برگزاری جشن تولد هم استفاده می شود.

یکی از مزایای آن این است که علاوه بر زیبایی و جذابیت شکل آبشار شکلات مایع، می توان با استفاده از تکه های میوه و شیرینی و یا حتی تکه های کیک عروسی و یا بیسکوئیت را به مایع شکلات فرو برد و میل کرد.

موسسه تشریفات عروسی و خدمات مجالس ناطقی مفتخر است که با استفاده از این دستگاه به همراه تزئینات خاص و متفاوت با میوه ها و غیره آماده پذیرایی از مهمانان شما است .