سوالات متداول

سوالات متداول

از ما بپرسید


پاسخ سوالات خود در مورد تشریفات عروسی را ببینید

سوالات متداول عروس و داماد

_

مطمئاً ذهن شما پر از سوالاتی است که برای برگزاری جشن عروسی خود به دنبال پاسخ آنها هستید ما در بخش سوالات متداول به بیشتر این سوالات پاسخ داده ایم که در این قسمت مشاهده خواهید کرد . برای مشاهده هر کدام از سوالات کافیست رو آن کلیک کنید.

سوالات متداول

آیا تشریفات عروسی ناطقی دارای باغ های اختصاصی است ؟

بله ، موسسه تشریفات مجالس ناطقی با دو دهه تجربه در برگزاری مراسم عروسی در تهران هم اینک دارای سه باغ اختصاصی در منطقه شمال تهران و چندین باغ غیر اختصاصی در کلیه نقاط تهران و کرج میباشد.

آیا امکان دارد باغ عروسی را خودمان رزرو کنیم و کترینگ با شما باشد ؟

در بیشتر موارد عروس و داماد ها باغ عروسی را خودشان رزرو میکنند و از ما خدمات مجالس عروسیشان را درخواست میکنند ، موسسه ناطقی هیچگونه مشکلی از این بابت ندارد و حتی برای بهتر اجرا شدن مراسم عروسی ایده هایی جهت تغییرات جزئی در باغ برای شب عروسی نیز مطح میکند تا مراسم عروسی شما به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.

آفر و تخفیف های ویژه شما به چه صورت است ؟

آفر ها و تخفیفات ویژه برگزاری جشن عروسی در فصل های مختلف متفاوت است و شما میتوانید با ثبت ایمیل و شماره تماس خود در بخش درخواست آفر و تخفیف ویژه از جدیدترین تخفیف های موسسه خدمات عروسی ناطقی با خبر شوید.

شما با چه گروه های موزیک و آتلیه عروسی همکاری دارید ؟

قبل از هر چیز باید بگوییم که تشریفات ناطقی دارای آتلیه اختصاصی است که متخصص جشن های عروسی و نامزدی هستند .

اما تشریفات عروسی ناطقی جهت هر چه بهتر برگزار شدن جشن عروسی شما تقریباً با شش گروه بند موزیک لایو و چهار دی جی بسیار معروف ایران و جهان همکاری دارد و در زمینه آتلیه نیز با چندین آتلیه معروف و کاربلد تهران همکاری دارند.

در جلسه با مدیریت تشریفات عروسی چه خواهد گذشت ؟

در نخستین جلسه شما با مدیریت تشریفات ناطقی نخست نیاز های شما بررسی خواهد شد و سپس از تمام خدمات موسسه و خدمات درخواستی شما نمونه هایی را مشاهده خواهید کرد و در مرحله بعد شما میتوانید از نزدیک باغ های عروسی ما مانند باغ سپید لواسان و غیره را مشاهده کنید.

سایر سوالات

آیا امکان مشاهده نمونه کار از نزدیک وجود دارد ؟

مطمئاً بیشتر عروس و داماد ها دوست دارند که شب عروسی خود را به خوبی تجسم کنند تا ببینند آیا همه چیز به خوبی برگزار خواهد شد یا خیر ؟.

خوشبختانه موسسه تشریفات ناطقی با توجه به اعتماد کامل به فعالیت خود ، قبل از مراسم عروسیتان شما را در یک عروسی با هماهنگی با عروس و داماد آن شب دعوت خواهد کرد تا از نزدیک تمام موارد را مشاهده و بررسی کنید.

ساعات کاری شما در طول هفته کی است ؟

از آنجایی که بیشتر عروس و داماد ها شاغل هستند و در ساعت های اداری امکان مراجعه به ندارند تیم تشریفات ناطقی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب هفت روز هفته با رزرو قبلی آماده پاسخگویی و پذیرایی از عروس و داماد های عزیز هستند.