فینگر فود

فینگر فود

[kkstarratings]

فینگر فود یا غذاهای کوچک انگشتی یکی از انواع پذیرایی های باب شده در مراسم های عروسی مدرن است.

شما می توانید میوه ها، پیش غذا ها، غذای اصلی و دسر را به صورت فینگر فود با قابلیت سرو آسان و دسترسی راحت مهمانان بدون نیاز به بشقاب و چنگال و قاشق در اختیار مهمانانتان قرار دهید.

چند نمونه از فینگر فودهای رایج در مراسم عروسی را باهم مرور می کنیم.

مینی چیزبرگر

بدون شک چیزبرگر جزو محبوب ترین فست فود ها در تمام سنین محسوب می شود. خصوصا اگر غالب مهمانان شما را جوانان تشکیل می دهد، بهتر است مینی چیزبرگر را در منوی فینگر فود خود قرار دهید.

آماده سازی این فینگر فود بسیار ساده و سرو آن چه به صورت سلف سرویس و چه بوسیله کارکنان خدماتی مراسم عروسی شما بسیار ساده است.

کافیست نان، گوشت و کاهو یا گوجه را در سایز های کوچک آماده کنید، سس ها و مواد طعم دهنده را به ساندویچ اضافه کنید و با یک چوبک کوچک با تزئینات خلاقانه، فینگر فود را در اختیار مهمانانتان قرار دهید.

فینگر فروت

معمولا پوست کندن میوه، بریدن و خوردن آن به خصوص در مراسم عروسی که مهمانان ترجیح می دهند بیشتر وقت خود را به رقص یا گفت و گو با آشنایان بپردازند، کمی وقت گیر و پر دردسر به نظر می رسد.

به راحتی می توان میوه ها را به صورت فینگر فود بوسیله سیخ های چوبی یا قطعات مکعبی از میوه های مختلف در یک ظرف کوچک، همراه یا بدون سس های شیرین شکلاتی یا میوه ای، به مهمانان تعارف کرد.

این روش ساده برای سرو میوه های مختلف بسیار کارآمد و ساده است و پذیرایی شما را در طول مراسم شیک و جذاب می کند.

فینگر فود

کاناپه

کاناپه یکی از فینگر فود های رایج در تمام دنیا و متشکل از یک قطعه نان نازک تست شده و یا سرخ شده است که روی آن با مواد مختلف پر می شود.

کاناپه های مرغ، پنیر، سیب زمینی و سبزیجات و یا انواع دیگری از آن را می توانید از شرکت تشریفات مراسم عروسی خود درخواست کنید.

دونات های رنگی

دونات های رنگی را می توان در سایز های مختلف به صورت فینگر فود آماده کرد و در حین مراسم یا بعد از شام به عنوان دسر در اختیار مهمانان قرار داد.

دونات خصوصا برای کم سن و سال های مراسم بسیار جذاب است و تنوع زیاد آن سبب زیبایی میز پذیرایی شما می شود.

ماکارون

ماکارون نیز از جمله شیرنی های پر طرفدار است که سرو و خوردن آن ساده و سریع است.

ماکارون های رنگی را در منوی دسر های فینگر فود قرار دهید تا رنگ های متنوع آن هم به عکس ها و فیلم هایتان جلوه ببخشد و هم مهمانانتان را جذب کند.

فینگر فود ته چین مرغ

این غذای محبوب ایرانی را هم می توان به لیست فینگر فودها اضافه کرد و بزرگتر های فامیل را هم به سمت میز فینگر فود جلب کرد.

ته چین مرغ را با شکل های جذاب و تزئینات مختلف می توان به صورت فینگر فود درآورده و تلفیق خوش مزه ای از سنت ایرانی و مدرنیته را برای مهمانان آماده کرد.