آتش بازی

آتش بازی

آتش بازی یکی از زیباترین و رمانتیک ترین قسمت های عروسی میباشد ، در ایران مراسم آتش.بازی به چهار قسمت در مراسم عروسی تقسیم میشود که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

آتش بازی ورودیه

این نوع مراسم به روشن یا تاریک بودن هوا بستگی دارد اما در بیشتر موراد هنگامی که عروس داماد وارد باغ میشوند اگر هوا روشن باشد از آنها با یک ورودیه بدون آتش.بازی استقبال میشود و سپس بعد از تاریک شدن هوا جهت ثبت در فیلم های عروسی یک مراسم ورودیه نمادین همراه با آتش.بازی اجرا میشود .

رقص تانگو

در بخش رقص تانگو همیشه استارت آتش بازی و مه یخ خشک هم زمان با اوج آهنگ رقص شما میباشد که واقعا صحنه بسیار زیبایی را ایجاد میکند و این لحظه به قدری رمانتیک است که اشک شوق را میتوان در دیدگان بعضی از مهمانان مشاهده کرد.

کیک عروسی

این نوع آتش بازی همراه با شمارش معکوس مهمان ها و برش کیک عروسی توسط عروس و داماد آغاز میشود .

آتش بازی

آتش بازی انتهای مراسم

این قسمت از آن صحنه ایی است که بیشتر در فیلم ها و کارتون ها دیده میشود و به دلیل بعضی از مسائل در ایران کمتر اجرا میشود .

اما تشریفات عروسی و خدمات مجالس ناطقی با هماهنگی هایی که با مراجع امنیتی صورت میدهد توانایی انجام این مراسم را برای عروس وداماد ها خود میسر کرده است .

زیبایی این مراسم بسیار زیاد است و تمام مهمانان شما غرق در تماشای این آتش بازی خواهند شد .

سیستم های انجام این مراسم بسیار دقیق و حرفه ای هستند و نیازمند متخصصات مربوط به این رشته را دارد که خوشبختانه موسسه ناطقی با بهره گیری از تیمی مجرب و حرفه ای توانسته است تا به این لحظه به بهترین نحو ممکن مراسم آتش بازی را در تمام مراحل جشن عروسی به خوبی انجام دهد.

حتماً توجه داشته باشید که در زمان عقد قرار داد باید مشخص کنید چه مراحلی از این مراسم را میخواهید برای شما اجرا شود.