گل آرایی

گل آرایی

[kkstarratings]

گل آرایی ترکیب گل ها در کنار یکدیگر است. در جشن عروسی، گل آرایی یکی از قسمت های مهم در دیزاین جشن محسوب می شود و توصیه می کنیم بهترین سلیقه را به کار ببرید. به نظر ما بهترین نوع گل آرایی یک دست بودن تمام گل های موجود در مجلس است به طوری که نمای تمام قسمت ها شبیه به هم شود. البته می توانید جایگاه عروس و داماد را متفاوت تزئین کنید.

برای یک گل آرایی حرفه ای نکاتی را باید رعایت کنید که در اینجا نام خواهیم برد.

هزینه گل آرایی

همیشه در اولین کار باید هزینه ها را در نظر گرفت. اگر مشکلی با هزینه ها ندارید بدون شک دست شما برای انتخاب منوی دیزاین گل بازتر است.

طبیعی و مصنوعی بودن گل ها

قبل از این که به گل فروشی و موسسه های گل آرایی مراجعه کنید در مورد طبیعی و مصنوعی بودن گل ها فکر کنید و با همسر خود مشورت کنید. گاهی ممکن است مرد یا زن به گل طبیعی حساسیت داشته باشند و در شب عروسی دچار مشکل شوند. پس سعی کنید با توجه به حساسیت خودتان و یا خانواده تصمیم بگیرید که از چه نوع گلی استفاده نمایید.

گل آرایی

حجم گل آرایی

حجم گل آرایی را با توجه به مکان انتخاب کنید. اگر مکانی که قصد گل آرایی آن را دارید کوچک است از حجم کم استفاده نمایید تا زیبایی خودش را حفظ کند. در مکان های بزرگ نیز باید از حجم گل بیشتری استفاده شود تا دید خوبی داشته باشد.

فصل برگزاری عروسی را در نظر بگیرید

اگر در حال برنامه ریزی برای جشن عروسی خود هستید، حتما فصل برگزاری جشن را در نظر بگیرید. در صورتی که قصد دارید از گل طبیعی برای مجلس خود استفاده کنید و به گل خاصی علاقه دارید، باید این نکته را به یاد داشته باشید که هر گل فصل مخصوص به خود را دارد و به جز تعدادی از گونه ها که در تمام گلخانه ها پرورش پیدا می کنند، بقیه گل ها نیاز به فضای باز برای پرورش دارند و ممکن است در روز عروسی شما موجود نباشند.

سلیقه عروس و داماد

گاهی پیش می آید عروس یا داماد فراموش می کنند زندگی مشترک آن ها در حال شروع است و سعی می کنند بیشتر سلیقه خود را تحمیل کنند. فراموش نکنید این جشن عروسی برای هر دوی شما است و طبیعتا باید نظر عروس و داماد در انتخاب گل لحاظ شود.

انتخاب موسسه خوشنام

همیشه در هر شهری چند موسسه خوش نام وجود دارند که نام آن ها بر سر زبان ها افتاده است. بهتر است برای برگزاری هر چه بهتر مجلس خود ریسک نکنید و تمام مراحل برگزاری مجلس را به یکی از این موسسات بسپارید. البته حتما به چند مورد از آن ها سر بزنید تا با نمونه کارها و قیمت هایی که اعلام می کنند آشنا شوید و در نهایت با توجه به بودجه و سلیقه مشترک خود، یکی را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که قیمت بالاتر لزوما نشانه بهتر بودن نیست و حتما تمامی موارد را با هم در نظر بگیرید تا یک شب به یاد ماندنی داشته باشید.

تشریفات عروسی ناطقی آماده برگزاری جشن عروسی شما با ازائه جدیدترین دیزاین همراه با متد روز دنبا میباشد.