برگزاری مهمانی

برگزاری مهمانی

برگزاری مهمانی و دور هم جمع شدن خانواده و دوستان از سنت های قدیمی ایرانی بوده که تا کنون نیز ادامه دارد. اکنون نیز میهمانی ها با تدارکات جدید و ساختاری متفاوت تر از گذشته برگزار می‌شوند.

میزبان یک میهمانی همواره سعی می‌کند تا با ارائه بهترین خدمات به میهمانان خاطره خوبی از میهمانی برای تمام افراد حاضر بجای بگذارد.با توجه به اهمیت تدارکات و پذیرایی از میهمانان نیاز به برنامه ریزی و آماده سازی توسط میزبان بسیار پر اهمیت است و میزبان یک میهمانی تمام تلاش خود را می‌کند تا میهمانی به نحواحسن برگزار شود.

میهمانی ها همیشه با اهداف مختلفی مانند سالگرد ازدواج ، جشن تولد و موفقیت در تحصیل برگزار میشوند .در ادامه به معرفی کامل انواع میهمانی ها خواهیم پرداخت.

میهمانی های معمول خانوادگی

این نوع از میهمانی که در کشور ما نیز از سنت های رایج بوده و تاکنون ادامه داشته است به طور معمول در آخر هفته ها با جمع شدن اعضای خانواده در منزل با یکدیگر دیدار می‌کنند.

برگزاری مهمانی

برگزاری مهمانی دوستانه

میهمانی ها دوستانه که معمولا توسط جوانان برگزار می‌شود در بازه های زمانی طولانی مدت تر برگزار می شود و تدارکات متفاوت تری نسبت به میهمانی های خانوادگی دارد.در این میهمانی ها تنوع تنقلات و خوراکی باعث جذابیت بیشتر میهمانی می‌گردد.

جشن تولد

جشن تولد از آن دسته میهمانی هایی است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود.با توجه به این که این میهمانی سالی یکبار برگزار می‌شود میزبان تمام تلاش خود را می کند تا میهمانی بسیار خاطره انگیز و خوب برگزار شود.تهیه کیک و تنقلات متنوع برای جشن تولد از وظایف برگزار کننده میهمانی است.
با توجه به اهمیت تدارکات و آماده سازی میهمانی سپردن کار ها به یک برگزار کننده حرفه‌ای مجالس و میهمانی ها می‌تواند خیال شما را از برگزاری و با کیفیت میهمانی راحت کند.

اکثر مواقع کسانی که قصد برگزاری مراسماتی مانند جشن تولد، سالگرد ازدواج و جشن فارغ التحصیلی را دارند دچار سردرگمی و استرس برای برگزاری مراسم به صورت باشکوه و مجلل می شوند در حالیکه داشتن یک برنامه ریزی صحیح و توجه به همه ی جنبه های مراسم و داشتن زمانبندی به منظور انجام مقدمات کار می تواند از استرس شما کم کند و شما به راحتی مدیریت مراسم را بدست بگیرید.

بسته به نوع مراسم شما و تعداد مهمان ها می توانید یک سالن با طراحی و تزیینات خاص که مطابق سلیقه شما باشد را رزرو کنید.

برگزاری مهمانی

نکات برگزاری مهمانی

بهتر است از صندلی های راحتی استفاده کنید و طرز چیدن آنها به گونه ای باشد که امکان معاشرت و گفت و گو برای مهمان ها وجود داشته باشد همچنین در صورتی که مراسم رسمی باشد می توانید از یک موزیک ملایم جهت دلنشین کردن فضا استفاده کنید.

بخش مهم دیگر که باید درنظر داشته باشید ، سفره آرایی میز شام و پذیرایی است که پیشنهاد می شود از یک طرح ساده و شیک مثل قرار دادن گل های طبیعی و یا شمعدان های تزیینی استفاده کنید ، ظروف غذا به صورت ست و منظم بر روی میز چیده شود چرا که در این صورت میز شام چشم نوازتر خواهد بود و آن را زیباتر میکند ، تدارک دیدن چند نمونه پیش غذا و دسر پذیرایی شما را کامل میکند.

برگزاری مهمانی با تشریفات ناطقی

مجموعه تشریفات عروسی ناطقی در این امر شما را یاری میکند و برای مهمانی ها و جشن های شما تدابیری را اندیشیده تا مهمانی ها را به شکلی تشریفاتی و ویژه برگزار کند.

گروه تشریفات ناطقی با همکاری دیزاینرهای مسلط بر متدهای روز آسیا و اروپا و همچنین خدمتکارانی آراسته سعی بر این دارد تا مدعوین شما یک مراسم خاص و مجلل را به یاد داشته باشند.

شما با آسایش خیال صفر تا صد برگزاری مراسم خود را به مجموعه ناطقی بسپارید تا با توجه به اصول و استانداردهای پذیرایی ، مراسم شما را در سالن های مجلل و رعایت تمام خدمات مهمانداری برگزار کنیم.