آبمیوه طبیعی

آبمیوه طبیعی

آبمیوه طبیعی : انواع آبمیوه های طبیعی را با توجه به فصل در منوی نوشیدنی های مراسم عروسی خود قرار دهید تا علاوه بر سرو نوشیدنی های سالم و طبیعی، انرژی مهمانانتان را برای همراهی هر چه بیشتر شما در این شب زیبا تامین کنید.

میز مخصوص میوه و آبمیوه می تواند ایده ای چشم نواز و زیبا برای مراسم عروسی شما باشد که رنگ های متنوع و زنده ی آن تصویر برداری دل انگیزی را برای شما به ارمغان می آورد.

چند پیشنهاد از طرف تیم تشریفات عروسی ناطقی برای مراسمتان مطرح می کنیم که می توانید از موسسه تشریفات مراسم عروسی خود بخواهید:

لیموناد

خصوصا اگر مراسم عروسی شما در تابستان برگزار می شود، این نوشیدنی حتما مهمانانتان را سرحال خواهد کرد.

لیموناد را می توانید در کنار آب در پارچ های شیشه ای بزرگ در محل ورودی سالن قرار دهید و با تزئینات زیبا خوش آمد خنک و گوارایی را به مهمانانتان عرضه کنید.

آبمیوه طبیعی با کوکتل های میوه

انواع کوکتل های میوه را می توانید به همراه میوه های طبیعی داخل آن سرو کنید.

میوه های رنگارنگ فصل درون لیوان های شیشه ای به همراه آب میوه های طبیعی، منظره ای زیبا، مدرن و شیک را به نمایش می گذارد.

اگر مراسم عروسی شما در فصل تابستان است، این کوکتل ها رامی توانید  با یخ سرو کنید.

آبمیوه طبیعی

پیناکولادا

این کوکتل پورتوریکویی با پایه شیر نارگیل و آبمیوه طبیعی آناناس می تواند کلاس ویژه ای به پذیرایی شما در قسمت نوشیدنی ها ببخشد.

طعم متفاوت این آبمیوه همراه با یخ خرد شده، تکه های آناناس و مقدار کمی شکر قهوه ای  یا خامه حتما در خاطر مهمانانتان خواهد ماند.

آبمیوه پرتقال

آبمیوه طبیعی پرتقال در تمام مراسم ها و مهمانی ها جزو ساده ترین و محبوب ترین نوشیدنی ها محسوب می شود.

می توانید این آبمیوه را تنها با آب پرتقال یا میزان کمی آب نارنگی یا لیمو مخلوط کرده همراه یا بدون میوه طبیعی آن در مراسم عروسی خود سرو کنید.

هر چند وجود پالپ میوه نشان دهنده آبمیوه طبیعی است اما ذائقه برخی پالپ را نمی پسندد. این نکته را مورد توجه قرار دهید.

آبمیوه آلبالو

با وجود آنکه رنگ قرمز این آبمیوه خطرناک است و اگر با بی دقتی روی لباس مهمانان بریزد پاک شدن لک آن دشوار است، معمولا نمی توان از این آبمیوه طبیعی گذشت.

رنگ زیبا و طعم خاص میوه آلبالو این نوشیدنی را در کنار آبمیوه پرتغال، جزو پر طرفدار ترین نوشیدنی های مراسم عروسی قرار داده است.

آبمیوه سیب

آبمیوه طبیعی سیب می تواند برای تمام مهمانان شما حتی آنهایی که مبتلا به دیابت هستند، مناسب باشد.

شرکت تشریفات مجالس عروسی خود را مجاب کنید تا این آبمیوه را در منوی خود قرار دهد و اگر آبمیوه های طبیعی را با لیوان سرو می کند، لیوان را با تکه های سیب تزئین کند.

آبمیوه هندوانه

این آبمیوه طبیعی یک نوشیدنی خاص، سالم و پر طرفدار است که اگر در منوی نوشیدنی تشریفات مراسم عروسی شما قرار داشته باشد حتما بسیار مورد توجه قرار می گیرد.