سفره خانه سنتی

سفره خانه سنتی

[kkstarratings]

سفره خانه سنتی : همیشه نیاز نیست تا تمام مراسم جشن عروسی در تالار و باغ های مجلل برگزار شود. گاهی افراد دوست دارند برگزاری مراسم عروسی آن ها کمی با دیگران متفاوت باشد و به همین دلیل به دنبال ایده ای  جدید و خاص می گردند. اگر شما هم از این دسته از افراد هستید پیشنهاد می کنیم سفره خانه سنتی را امتحان کنید.

شاید با شنیدن جمله سفره خانه سنتی یاد چند عدد تخت و قلیان و مکانی نامناسب افتاده باشید. اما لزوما همیشه اینطور نیست و شگفت زده خواهید شد اگر به شما بگوییم که می شود در سفره خانه سنتی مراسم باشکوه و زیباتری را برگزار کرد.

یک فضای دنج و متفاوت برای جایگاه عروس و داماد و همچنین مکانی راحت و زیبا برای جایگاه مهمانان را می شود در یک سفره خانه سنتی زیبا تجربه کرد.

تشریفات عروسی ناطقی دارای بهترین سفره خانه ها در سطح شهر تهران است که با سال ها تجربه می تواند دوست و مشاور خوبی برای برگزاری هرچه بهتر جشن عروسی شما باشد.

سفره خانه سنتی که تشریفات عروسی ناطقی برای شما تدارک دیده است به طور معمول دارای ویژگی های خاصی است که در ادامه به بعضی از آن ها می پردازیم.

سفره عقد

یک سفره عقد که به صورت سنتی و کاملا زیبا چیده می شود و مطمئن هستیم نظر همه را به خود جلب می نماید.

سفره خانه سنتی

موسیقی سنتی

شاید مهمانان و شما از موسیقی های مدرن و تند امروزی خسته شده باشید و دوست دارید تا یک موسیقی ملایم اما نسبتا شاد را تجربه کنید که بهترین موسیقی ها را در زمان مناسب خود پخش خواهد شد.

کارکنان و پرسنل با لباس سنتی

با توجه به خواسته عروس و داماد، پرسنل فعال در سفره خانه، لباس های محلی و سنتی به تن خواهند کرد. شما در منوی تشریفات عروسی ناطقی حتی می توانید لباس پرسنل مجموعه را هم انتخاب نمایید.

دکوراسیون و دیزاین سفره خانه سنتی

در اکثر سفره خانه های موجود ما، یک آبنمای بسیار زیبا در وسط مجموعه قرار دارد و دارای نورپردازی های خاص و چشم نواز است. همچنین برای دیزاین میز و صندلی ها از پارچه های سنتی –ایرانی استفاده شده است که حس تازه ای را به عروس و داماد خواهد داد و تجربه جدیدی برای مهمانان می باشد که تا ماه ها و حتی سال ها در ذهن خواهد ماند.

پذیرایی

ما در منوی پیشنهادی خود، به عروس و داماد توصیه می کنیم تا مهمانان با غذاها و نوشیدنی ها سنتی پذیرایی شوند که به نظر ما یکی از مهمترین جذابیت های سفره خانه، همین پذیرایی به سبک سنتی بودن آن است.

تشریفات عروسی ناطقی از معدود موسسه ای خدمات مجلس است که منوی بسیار متنوع و انعطاف پذیری دارد و شما می توانید هر کدام از قسمت های ذکر شده در بالا را تغییر دهید و یا مورد جدیدی پیشنهاد کنید تا در صورت امکان انجام پذیرد. اگر هنوز هم برای برگزاری مجلس خود همراه با سفره خانه سنتی شک دارید، فقط یکبار به ما مراجعه کنید تا از مجموعه های ما دیدن کنید. قول می دهیم پشیمان نخواهید شد.