ماشین عروس

ماشین عروس

[kkstarratings]

ماشین عروس : برگزاری مراسم عروسی با یک ماشین عروس بسیار زیبا و لوکس همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.

مجلس عروسی در زندگی هر فردی جایگاه ویژه ای دارد و ماشین عروس یکی از تشریفات عروسی محسوب می شود که در جای خود اهمیت زیادی داد. هر عروس و دامادی آرزو دارند بر زیباترین مرکب خوشبختی سوار شوند.

تهیه و تزیین ماشین عروس از جمله کارهای مهم عروس و داماد است که باید برای آن چه از لحاظ نوع و مدل دلخواه و چه از نظر هزینه باید برای آن برنامه ریزی نمود.انتخاب ماشین عروسی و نحوه تزیین آن یکی از مسائل مهم روز عروسی است.

چشمهای بسیاری با کنجکاوی و علاقه در خیابان ماشین شما را نگاه می کنند، مهمانان چشم به راه رسیدن شما هستند و در این فکر هستند که ماشینتان چه شکلی است . علاوه بر این ، ماشین عروسی یکی از پایه های ثابت فیلم روز عروسی تان است، پس مهم است که در انتخاب ماشین و تزیین آن نهایت سلیقه را به کار ببرید.

ماشین عروس

سلیقه تزئین ماشین عروس

تزیین ماشین عروس کاملا بسته به سلیقه ی افراد دارد و می توان هزینه ی آن را به راحتی کاهش داد. تزیین ماشین با وسایلی همچون بادکنک ،گل ،روبان و پاپیون انجام می شود. اما نکته مهم همخوانی رنگ ماشین با رنگ وسایلی است که برای تزیین آن استفاده می شود.

برای مثال اگر رنگ ماشین شما سفید است بهتر است رنگ گل کاملا متضاد با رنگ ماشین باشد در این صورت یک هارمونی خاصی را ایجاد می کند .اگر برای تزیین ماشین خود از گل استفاده میکنید بهتر است این نکته را به یاد داشته باشید که گل های بکار برده شود که تا پایان مراسم کیفیت خود را حفظ کنند .

همچنین استفاده از گل های درشت بدلیل ایجاد نمای بیشتر توصیه می شود.زوج هایی که مایل هستند در شب عروسی ماشین گران قیمتی داشته باشند اما بودجه کافی برای این کار ندارند می توانند ماشین موردنظرشان را برای یک شب اجاره کنند.

امروزه اغلب زوج ها ماشین های کلاسیک را به ماشین های مدرن ترجیح می دهند و این بستگی به ذوق و سلیقه زوجین دارد.