نحوه انتخاب تشریفات عروسی با قیمت مناسب

معرفی تشریفات عروسی با قیمت مناسب

تشریفات عروسی با قیمت مناسب همیشه یکی از معیارهای عروس و دامادها در انتخاب تشریفات عروسی میباشد.

تمام زوج های دوست دارند جشن عروسیشان به بهترین شکل ممکن اجرا شود ، اما برگزاری جشن عروسی امری بسیار سخت و منظم میباشد که مطمئاً خود عروس و داماد یا خانواده هایشان از پس آن بر نخواهند آمد و بزرگترین دلیلش هم ترافیک فکری و کاری است که در زمان جشن عروسی همه با آن مواجه هستند .

تمام زوج ها دوست دارند یک جشن عروسی بسیار ایده ال و بدون استرس داشته باشند به همین دلیل به موسسات تشریفات عروسی مراجعه میکنند ، اما داشتن یک عروسی نیازمند هزینه هایی است که باید صورت بگیرد

موسسات تشریفات عروسی با برعهده گرفتن انجام کلیه امور مراسم عروسی به خوبی میتوانند استرس ناشی از برگزاری عروسی را از شما بردارند و با خیالی راحت فقط به فکر خوش گذشتن در مراسم عروسیتان باشید .

اما به هر روی قصد داریم در این مقاله به شما کمک کنیم که چگونه با انتخاب های خود هزینه های تشریفات عروسی را پائین بیاورید بدون اینکه از کیفیت مراسم عروسی کاسته شود . پس در ادامه با ما باشید و به خوبی تمام بخش ها را مطالعه کنید .

تمام کارها را به تشریفات عروسی بسپاریم ؟

بر سر این موضوع هنوز هم بین عروس و داماد ها اختلاف نظر وجود دارد دسته ای دوست دارند تمام کارها را به موسسه خدمات مجالس بسپارند تا هیچگونه استرسی بابت هماهنگی ها و زمان بندی در هنگام برگزاری جشن عروسی نداشته باشند.

اما عده ای هم هستند که دوست دارند بعضی از کارها را خودشان انجام دهند تا نظارت بیشتر و بهتری در بخش های مختلف داشته باشند .

اما برای اینکه یک تشریفات عروسی با قیمت مناسب مناسب داشته باشید ما به شما خواهیم گفت که کدام گزینه بهتر است ، ببینید تشریفات عروسی بابت کارهایی که برای شما انجام میدهد هزینه هایی را دریافت میکند که یک بخش از این هزینه بابت خرید ، کرایه و یا اجرای یکی از عناصر عروسی مانند موزیک ، شام و غیره میباشد و بخشی را هم اجرت زحمتی است که عوامل تشریفات عروسی برای انجام و هماهنگی آن کار کشیده اند . پس اگر فکر میکنید که که میتوانید بهترین نفرات را پیدا کنید تا کار مورد نظر شما را انجام دهند پس میتوانید این گزینه را از خدمات تشریفات عروسی خود حذف کنید تا کمی در هزینه ها صرفه جویی کرده باشید .

تشریفات عروسی با قیمت مناسب

چه مواردی میتواند تشریفات عروسی با قیمت مناسب برای با به همراه بیاورد ؟

در قسمت بالا گفتیم که حذف بعضی از کارها از منوی تشریفات عروسی میتواند یک عروسی ارزان برای ما به ارمغان بیاورد اما اینکه کدام بخش ها باید بماند و کدام میتواند حذف شود بسیار مهم است که آن ها را بررسی خواهیم کرد .

شام عروسی

شام عروسی یکی از گزینه هایی میباشد که شما میتوانید به تشریفات عروسی واگذار کنید و یا خودتان با تهیه غذایی که چندین سال است از او خرید میکنید شام عروسیتان را سفارش دهید اما چیزی که بسیار مهم است هر دو این گزینه ها هزینه های یکسانی دارند و در بعضی مواقع حتی سفارش شام عروسی به کترینگ هزینه های بیشتری نیز دارد .

به این مسئله توجه داشته باشید که مسافت مکانی که غذا پخته میشود تا باغ عروسی شما بسیار مهم است زیرا امکان دارد که غذای سرد برای مهمانان سرو شود پس بسیار بهتر است که این بخش را به تشریفات عروسی واگذار کنید زیرا آنها از قبل فکر تمام این موارد را کرده اند .

نکته : برای اینکه تشریفات عروسی با قیمت مناسب داشته باشید میتوانید در هنگام انتخاب غذا از غذاهایی که بیشتر جنبه تجملاتی دارند پرهیز کنید و بیشتر بر روی غذاهایی که تمام مهمانان شما از خوردن آن لذت میبرند فکر کنید به عنوان مثال این لیست غذا برای شام عروسی بسیار مناسب است : پلو سفید ، خورشت فسنجان ، زرشک پلو با مرغ ، جوجه کباب ، کباب کوبیده ، سالاد فصل ، سالاد اندونزی ، دسر ، نوشیدنی مانند دلستر ، نوشابه و آب معدنی .

باغ عروسی

این مورد میتواند انتخاب تشریفات عروسی با قیمت مناسب را به خوبی برای شما به ارمغان بیاورد ، این روزها قیمت ورودی باغ های عروسی بسیار بالا میباشد و اگر شما بتوانید محل زندگی خود و یا باغ یکی از دوستان و آشنایان را برای جشن عروسیتان در اختیار بگیرید تقریباً چند میلیون تومان هزینه جشن عروسی خود را کم کرده اید .

اما اگر نتوانستید باغی را در اختیار تشریفات قرار دهید بهتر است از باغ های اجاره ای باغی را انتخاب کنید که گنجایش مهمانان شما را به خوبی داشته باشد و زیاد بزرگ نباشد زیرا باغ عروسی هرچه بزرگتر باشد قیمت آن بیشتر میشود .

موزیک عروسی

موسسات تشریفات عروسی لیست بسیار بزرگی را از دی جی ها و بند های موزیک را در اختیار دارند و تقریباً سالیانه با ۲.۳ تا از آنها به صورت ثابت کار میکنند .

شما نیز ممکن است بین اشخاصی که میشناسید یک دی جی خوب یا عضو بند مورک خوب باشند و بخواهید برای جشن عروسیتان آنها حضور داشته باشند ، اگر بتوانید این کار را انجام بدهید باز هم چند میلیون تومان در هزینه های عروسی صرفه جویی کرده اید و یک گام به تشریفات عروسی با قیمت مناسب نزدیک شده اید .

اما حتماً باید به فرد مورد نظر بگویید که خود را با نفرات موسسه تشریفات هماهنگ کند تا برنامه های عروسی به خوبی و طی زمانبندی دقیق پیش برود .

 

جان کلام

این سه مورد از مهمترین عناصری هستند که شما با در نظر گرفتن آنها میتوانید یک تشریفات عروسی با قیمت مناسب را پیدا کنید و برگزاری جشن عروسی خود را به آنها بسپارید .

سعی کنید از هر چیزی که فقط به مجلل تر شدن جشن عروسی شما کمک میکند پرهیز کنید زیرا بعضی از موارد واقعاً افراطی هستند ، درسته جشن عروسی شما را زیباتر میکند اما هزینه های جشن عروسی شما را به مراتب بیشتر خواهد کرد. در برگزاری جشن عروسی بسیار مهم است که به خود شما و مهمانان خوش بگذرد پس فقط نیاز های این مهمانی بزرگ را در نظر بگیرید نه تجملات گرایی .

 

تشریفات عروسی ناطقی مفتخر است که در هنگام مشاوره تمام این موارد را به صورت کاملتر و با بررسی دقیق جزئیات با عروس و داماد ها در اشتراک میگذارد تا آنها بتوانند بهترین انتخاب ها را برای جشن عروسی خود داشته باشید .

جهت تماس و دریافت وقت مشاوره کافیست با شماره هایی که در بخش تماس با ما قرار داده شده است تماس حاصل فرمائید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *