نورپردازی باغ عروسی

نورپردازی باغ عروسی

[kkstarratings]

نورپردازی باغ عروسی : یکی از ابزارهای بسیار مهم که در برنامه زیری تشریفات مراسم عروسی اغلب نادیده گرفته می شود نور پردازی است. نورپردازی اثر بسیار قدرتمندی بر فضای احساسی میهمانی و بر روحیه میهمانان می گذارد .

نورپردازی در تشریفات ناطقی تمامی محوطه باغ، نمای بیرونی سالن ها، نمای داخل سالن ها، پیست رقص توسط پرژکتور، ریسه های LED، کف LED ورودی عروس و داماد را شامل می شود که عکاسان و فیلمبرداران به دلیل ایجاد جلوه های بصری اضافی توسط نور پردازی به آنها کمک شایانی در امر ثبت فیلم و تصاویر زیباتری میکند و به همین دلیل به نور پردازی اهمیت بسیار زیادی می دهند .

حالا عروسی خود را با رنگ های گوناگون تصور کنید؛ نورپردازی یک نیروی ویژه است. درست همانطور که موزیک حالات روحی و انرژی افراد مشغول رقصیدن را کنترل می کند، نیروی رقص نور بر محیط کلی آن فضا حاکم است.

حقیقت این است که بدون در نظر گرفتن رنگ همه چیز بدون نشاط و احساس است، نورپردازی برای زنده کردن دکور و گل و گیاه تزیینی سالن و ایجاد حس زیبایی شناسی در آن محیط امری ضروری و بی بدیل است در واقع نورپردازی و دکور دست به دست هم می دهند تا تمامی حالات و احساسات زیبا را بوجود آورند.

نورپردازی باغ عروسی تاثیر قدرتمندی بر ظاهر و فضای احساسی جشن میگذارد و بر روحیه میهمانان موثر است. از همه مهمتر اینکه قیمت نورپردازی باغ تالار مناسب است و هزینه هنگفتی ندارد.

نورپردازی عروسی باعث بهبود ظاهر محل برگزاری جشن می¬شود و عنصر تزیینی مهمی است که مناطقی خاص مانند سن رقص و یا میز عروس و داماد را برجسته می کند. قیمت نورپردازی باغ تالار به تجهیزات به کار رفته برای آن وابسته است.

نورپردازی باغ عروسی

نورپردازی باغ عروسی تشریفات ناطقی

تشریفات عروسی ناطقی با بهره گیری از جدیدترین متد نورپردازی توانسته است فضای بسیار زیبایی را در باغ عروسی برای عروس و داماد و همچنین مهمانان ایجاد کند تا یک شب زیبا و رویایی داشته باشند.