چگونه مراسم عروسی را در منزل برگزار کنیم؟

مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی با رعایت کلیه اصول تشریفات عروسی در منزل یکی از کارهای جالب و به یادماندنی است که برخی از عروس و دامادها برای برپایی جشن در منزل پدری لحظه شماری می کنند. گاهی اوقات هم افراد فکر می کنند دلیل برگزاری مراسم عروسی در منزل پدری صرفا صرفه جویی در هزینه ها و خرج و مخارج است، درحالیکه اینگونه نیست و خیلی از افراد دلشان می خواهد منزل خودشان را برای جشن عروسی آماده کنند. ما نیز قصد داریم در رابطه با برگزاری جشن عروسی در منزل مطالب مهم و قابل توجهی را برایتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فضای مراسم عروسی را درنظر بگیرید!

غالبا مراسم عروسی در خانه های حیاط دار برگزار می شود که با تزئینات و چیدمان خاص و منحصر به فرد برای برگزاری مراسم عروسی آماده می شود. خانه های دو طبقه هم فضای کافی برای مراسم را خواهد داشت و مشکلی بوجود نمی آید. چیزی که از قبل باید بدانید، تعداد میهمانان شماست، چرا که بایستی با توجه به فضایی که در اختیار دارید، تعداد مشخصی را دعوت کنید. میز و صندلی را طوری بچینید که فضای کافی برای رفت و آمد و سن رقص وجود داشته باشد و جایی هم برای گروه ارکستر کنار بگذارید.

لوازم پذیرایی

کاری که بایستی در این مرحله انجام دهید، چیدمان صندلی و آماده کردن لوازم پذیرایی است. پیشنهاد ما اینست که تمامی ظروف و لوازمی که بایستی برای پذیرایی آماده کنید را از تشریفات ناطقی رزرو کنید. در واقع تشریفات تمامی این لوازم را به بهترین شکل برایتان آماده می کند و می توانید با خیالی آسوده به چیدمان صندلی ها و میزها بپردازید.

مراسم عروسی

تزئینات را فراموش نکنید!

اگر سرتان خیلی شلوغ است و نمی توانید به تمامی امور برسید، بهتر است تزئینات صندلی ها را به فردی دیگر بسپارید. استفاده از روکش، تور و مروارید روی صندلی ها و میزها زیبایی آنها را دو چندان کرده و فضای شیک و لوکس ایجاد می کند. همچنین می توانید از قفسه های تزئینی برای قرار دادن شمع استفاده کنید و با روشن کردن شمع ها زیبایی خاصی را خلق کنید.

جان کلام

برگزاری مراسم عروسی در منزل همانقدری که دردسر دارد، شیرینی خاصی هم برای عروس و داماد به همراه دارد، منتها باید به تمامی جزئیات ریز و درشت با دقت فکر کنید، پارکینگ را در نظر بگیرید، تزئینات سن رقص را درست کنید، تهیه غذا و تزئینات صندلی ها و فضای مراسم را هم به خاطر داشته باشید به همین دلیل می توانید برای اینکه بهترین و باشکوه ترین مراسم عروسی را در منزل پدری خود برگزار کنید از تشریفات ناطقی بهره مند شوید و تمامی امور را به این موسسه بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *